Vinařství

Vinařství Helena Velké Pavlovice

Víno jako dárek

Víno je ideální dárek pro vaše zaměstnance, kolegy nebo obchodní partnery.
Rádi vám poradíme s jeho výběrem a zajistíme označení firemním logem.
Tichá vína označená firemním logem v ceně do 500 Kč mohou být uplatněna jako daňově uznatelný náklad.
Firemní dotisk
Rodinné vinařství Helena najdete na samém okraji městečka Velkých Pavlovic. Název dostalo podle jména majitelky, která všechna vína vyrábí sama, od samotné orby ve vinicích, až po zpracování hroznů ve finální produkt.

Majitelka byla od dětství spojena s pěstováním hroznů a výrobou vína, tak jako většina lidí na Moravě. Před vznikem firmy paní Helena vína vyráběla jen pro vlastní spotřebu rodiny a úzký okruh přátel. Postupně se rozhodla pro profesionální přístup. Neustále s filozofií, že dobrý vinař je ten, kdo není jen jeho výrobcem, ale kdo pochopil, že jde o chuť, vůni, jiskru a barvu vína, jelikož důležitá je jeho kvalita, nikoli kvantita.

Koupit víno

Přejít rovnou do eshopu a nakupovat.

shadow
Vinařství a práce s ním spojená, není pro ni jen povoláním, ale i koníčkem a životem – prochází jejím srdcem. Láska k profesi pak přináší ty nejkvalitnější výrobky, o tom se můžete přijít kdykoli přesvědčit nejen na vlastní oči, ale i chuti.

Helena Bednaříková je držitelkou osvědčení o absolvování senzorické zkoušky pro hodnocení vín na Státní zemědělské a potravinářské inspekci. Díky této kvalifikaci je zvána k různým oblastním i mezinárodním soutěžím, kde se zúčastňuje hodnocení vín.

Součástí sklepa je i posezení pro skupiny do 15 osob. Zde si můžete objednat degustaci vín i občerstvení.